domov
  • Fiat Klub
  • Techno racing
  • Ustyle Tuning
  • WithCar
  • AVTOPRALNICA NICK: ročno pranje in poliranje
  • Poliglob
  • www.transcon.si - Kranj
  • Zavarovanja Urbas d.o.o.
  • Fazer
  • Prekom d.o.o., obnovljeni deli podvozja
  • Car Audio Empire

Danes je 16 Nov 2018 18:39

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 14 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: AC Prstec - Ptuj
OdgovorObjavljeno: 20 Jul 2010 17:51 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice

Starost: 28
Kraj: Ptuj
No mene zanima če ima kdo izkušnje s tem servisom? Jaz sem po pogovoru z njimi skeptičen, ker mi je za pol stvari, ki sem ga vprašal rekel da ne ve točno kako se sploh naredi ( spraševal sem ga pa za ceno).

Ali pa če kdo pozna kakšnega dobrega serviserja v bližini Ptuja, pa po možnosti ne predragega.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 21 Jul 2010 23:03 
Odsoten
stara sablja
stara sablja
Uporabniški avatar

Starost: 30
Kraj: Maribor - Ptuj (vmes)
Kolikor sem slišal jih nihče ne hvali, kaj več bo pa še kdo povedo ki ima izkušnje.

Kolega je peljal tja starega bravota na velik servis in ni bil zadovoljen, cena absolutno previsoka narejeno pa šlampasto.

lp D

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 21 Jul 2010 23:24 
Odsoten
sam menja olje
sam menja olje

Starost: 35
Kraj: MS-GORIČKO-MB-LJ
Če že hočeš dober servis, pelji k Makoteru v Ljutomer, ter se zmeni z g.Robertom, če še dela, on je tam mojster za Fiate, pa s Ptuja tudi ni daleč.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 22 Jul 2010 12:37 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice

Glede servisa sem opazil da so neresni. Zmenil sem se z njimi za pregled okvare, pa bi me mogli že včeraj poklicati kdaj naj pridem pa me še do zdaj niso. Jah, če nočejo stranke je njihov problem.

Bom se pozanimal če še g. Robert dela tam pa najbrž kar tja peljal.

Hvala za info.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 30 Jul 2010 10:27 
Odsoten
sam menja olje
sam menja olje

Starost: 41
Kraj: Prlekija
Se strinjam, da pelješ v Ljutomer in se zmeniš z g. R. Makoterom. Imajo tradicijo servisiranja več kot 30 let.
Potrudijo se posebej. Nadomestni avto vedno dobiš, pa servisna ura ni predraga. Z servisom sem zadovoljen. Zadnjič, ko bil tam so imeli polno parkirišče avtov različnih znamk, celo iz Nemčije en pripelo mercedesa na servis. Lahko si poleg in opazuješ zraven.

Kar pa se tiče avtov starejših, pa jih servisirajo pripravniki njihovi. Smo peljali Z101 na menjavo sklopke pa menjali sklopko, niso pa menjali zajle, ki je bila že vsa nacufana in rjava in je blokiro pedal, da se ni vračo celi nazaj.
Če nekaj menjaš, moraš tudi preveriti funkcionalnost celega sistema.
Pa tudi niso najšli napake na volanskem sistemu, kjer je bila plastična puša počena. Vse omenjeno sma z bratom sama menjala. Zajla stala 5 eur, plastična puša pa 0,89eur.

Jaz sem pelo zaj parkrat k njim in se posebej potrudijo, ker sem jim dal znati, da so tudi drugi, katerim lahko peljem. Jaz jim vedno naročim, kaj naj servisirajo in kaj naj preverijo, da se potem lahko menimo za naprej.
Edino me malo moti, da vedno moram avto zmanivrirati z njihovega natrpanega parkirišča.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 30 Jul 2010 10:49 
Odsoten
sam menja olje
sam menja olje

Glede AC Prstec pa sem bil tam pred 1. letom in sem imel občutek na sprejemu na servis, da ne vejo oz. da ta nima občutka za servisiranje avtov. Vem, da ne more povedati na pamet, kaj narobe, ampak dobivo sem odgovore kot, da mu ni čisto jasno kaj hočem.
Mogoče je imel le slab dan in drugače so v redu. Jaz tja več ne hodim in ne morem povedati.
Tu v MB AC pa ne moreš kupiti filtra kabine za Stilota, brez VIN številke, pa tudi ne ostalega. Imajo "antitalenta" za prodajo delov.

Lp

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 30 Jul 2010 14:02 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice

blanik napisal/-a:
Glede AC Prstec pa sem bil tam pred 1. letom in sem imel občutek na sprejemu na servis, da ne vejo oz. da ta nima občutka za servisiranje avtov. Vem, da ne more povedati na pamet, kaj narobe, ampak dobivo sem odgovore kot, da mu ni čisto jasno kaj hočem.
Mogoče je imel le slab dan in drugače so v redu. Jaz tja več ne hodim in ne morem povedati.
Tu v MB AC pa ne moreš kupiti filtra kabine za Stilota, brez VIN številke, pa tudi ne ostalega. Imajo "antitalenta" za prodajo delov.

Lp

Jaz sem dobil enak občutek zato sem se pač odločil da oni mojega avta nebojo videli.

Sem k enemu drugemu peljal, ki drugače dela na Škoda servisu ( pri Supermestu ) pa doma še malo na fuš dela. Dosti ljudi je zadovolnjih z njem, jaz bom pa še videl v nadaljnjih dneh kako pa kaj je.

Na vrh

Naslov prispevka: Re: AC Prstec - Ptuj
OdgovorObjavljeno: 05 Okt 2011 18:22 
Odsoten
stara sablja
stara sablja
Uporabniški avatar

Starost: 35
Kraj: radeče
ac prstec-dober servis....je zgubu stavo in je dal za kofe
razlog....po njegovem ima novi bravo felgo na 5vijakov.....ko sm sred salona mu ruknu radkapo dol je priznal zmoto

mehankarji so pa zlo poslušni....jst sem jih usmerjal kaj je treba narediti ter kako

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 05 Okt 2011 18:51 
Odsoten
sam menja olje
sam menja olje
Uporabniški avatar

Starost: 32
Kraj: Kranj
To so pa zlo dobri pol če si jih moral ti usmerjati kako in kaj ter da ne ve na koiko šraufov je feltna :škrbina:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 22 Jan 2012 12:48 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Kraj: Odvisno od dneva
Jaz in oče vozima k g.Robertu Makoterju avto že kar nekaj let in moram priznati, da tu nimam nobenih pripomb. Tu pa tam mogoče je treba malce počakat, ker majo gužvo, ampak kje pa dobiš vse na uro točno? Drugače pa zelo zadovoljen s servisom, tudi z reklamacijami ni blo težav. :040.gif: Za njih. Od Prsteca, pa kolko sem slišal, raje prste vstran.

P.S.: Če kdo rabi telefonsko od g. Roberta, naj mi piše na ZS.

Lp,

Žiga

Na vrh

Naslov prispevka: Re:
OdgovorObjavljeno: 22 Jan 2012 13:00 
Odsoten
sam menja olje
sam menja olje
Uporabniški avatar

Starost: 31
Kraj: Maribor
blanik napisal/-a:

Lp

na AC v mb pa sta ja dva vredu mozakarja! sem bil kr dost tam ko sem obnavljal HGT-ja... seveda se hocejo garantirat z vin stevilko da ti dajo pravi del... jas sem jemal za servise filtre in olje tam, z tem da sem prisel dost ugodneje skozi kot pa bilo kje drugje. tudi na lepe oci so mi dali material ker nismo bili sigurni, da bo pravi. in ko sem zamenjal sem sel poravnat. vse se da... samo odnos in vljudnost mora bit. :032.gif:

LP Lucky

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 09 Feb 2012 10:31 
Odsoten
sam menja olje
sam menja olje

Grady

Zanimivo, da ta omenjen servis, ki ga hvališ je za mene pravo nasprotje dobrega servisa. Jaz sem jim popolnoma zaupo najprej, vendar se je kasneje pokazalo, da kaj so delali je bilo potrebno vedno nekaj reklamirati. Vendar iz tega ni bilo nič, ker sem imel vedno svoj material. Kupoval sem ga namreč za 1. vgradnjo.
Poleg narejene škode na vozilu, ni se držal dogovora o nadomestnem vozilu.
Po dogovoru par dni prej se je najmanj 3x zgodilo, da ni bilo zjutraj vozila na razpolago.
Klicali so me kdaj naj pridem po vozilo. Jaz sem vedno prišel malo pozneje, vendar sem moral potem še čakati 1/2 ure, ker je bil avto še zaparkiran, na tistem njihovem miniaturnem parkirišču (1/2 avtov za odpad) in so morali ostale premikati, da so mojega dobili ven.
Ni se zgodilo 1x, ampak vedno, kljub opozorilom, da mi ga naj parkirajo tam zgoraj na cesti.
Jaz sem ta specialni servis menjo. Če koga zanima rezultat njihovega dela sem pripravljen osebno pokazati.
Delavnico pa imajo vedno polno, ker so mogoče 10% cenejši, vendar pa imaš kasneje neprimerno več stroškov za nepotrebna popravila.
Reklamacija, zakaj pa te je bilo vprašanje? Vi si to domišljate je rekel vodja servisa.
Vse je bilo za njih v redu, dokler nisem menjo servisa in so me ti vprašali kam pa sem vozil na servis? Ali ste si sami doma avto servisirali?

Lp

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 02 Mar 2012 12:00 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Kraj: Odvisno od dneva
Blanik!

Mogoče si pa imel negativno izkušnjo z njimi, a jaz sem zaenkrat zadovoljen. Lahko pa nam deliš informacijo, kam na tem koncu slovenije voziš svoj avto na popravilo?

Lp,

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 05 Mar 2012 15:16 
Odsoten
sam menja olje
sam menja olje

Grady

Predlagam, da se dobiva in mi poveš ali bi bil še dalje z njimi zadovoljen potem, ko ti pokažem rezultat njihovega dela.

LP

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 14 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za: