domov
  • Fiat Klub
  • Avtostekla Rogelj Romat
  • Ass Tuning
  • www.transcon.si - Kranj
  • Top finish
  • Techno racing
  • Zavarovanja Urbas d.o.o.
  • Amortizer d.o.o.
  • Unitad d.o.o.
  • Senica Motorsport
  • Orange Audio

Danes je 19 Jul 2018 23:14

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 235 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: Pohvala avtoservisu Kavčič
OdgovorObjavljeno: 03 Maj 2016 21:09 
Odsoten
vozi cegu

Danes spet pohvala in predvsem zahvala g. Markotu, ki se mi je javil ob 1910h, ker sem imel po službi, ko sem moral nujno hitro domov zaradi otrok in brez varuške... povrhu vsega še štalo z avtom ampak res nisem vedel kaj storiti, pač se ne spoznam na stvari in mi je konkretno pomagal.
Sploh nisem pričakoval, da se bo kdo oglasil in sem imel že številko amzsja vtipkano...ampak ZAHVALA od očeta samohranilca.

Pa sem z 10 let starim fiatom najbrž njegova res nepomembna stranka. Nujno pač ampak, ko ima hudič mlade...

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 12 Maj 2016 21:45 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice
Uporabniški avatar

Starost: 27
Kraj: Ilirska Bistrica
Pohvala avtoservisu Kavčič še iz moje strani. Že drugič hitro in cenovno ugodno rešene težave, profesionalen odnos, stranke postavijo na prvo mesto. Definitivno so pridobili še eno stranko :)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 06 Jun 2016 17:33 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom

Kraj: Ljubljana
Kar na AMZS-ju delajo par let, je Marko z enim servisom vse odpravil, cena pa smešno nizka v primerjavi z indijanci na Dunajski..... Tko da marko samo kapo dol.....

pa da ne bo pomote gre se za očetovo octavijo :)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 10 Jun 2016 23:03 
Odsoten
stara sablja
stara sablja
Uporabniški avatar

Starost: 56
Včeraj bil, ogromno dela, zelo zadovoljen. Hvala Marko&compani :032.gif:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 19 Jul 2016 17:38 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

koliko računa?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 19 Jul 2016 20:42 
Odsoten
stara sablja
stara sablja
Uporabniški avatar

Starost: 56
Odvisno kaj imaš za poštimati,kateri avto?
Mislim,da je najcenejši daleč okrog + kvaliteta.
Enkrat greš-vedno greš.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 25 Okt 2016 23:03 
Odsoten
sam menja olje
sam menja olje

Starost: 39
Kraj: Ljubljana
Wanted napisal/-a:
Enkrat greš-vedno greš.

Se strinjam. Ponovno sem sel do njega, tokrat z VW Polo. Naredil redni servis pa se nekaj malenkosti, ker avto ze lep cas ni bil servisiran in pregledan pri mehaniku in definitivno samo pohvale. Ljudje velikega formata ni kaj!

Lp.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 07 Jan 2017 14:39 
Odsoten
stara sablja
stara sablja
Uporabniški avatar

Starost: 45
Kraj: Vodice
Ker nam je danes na Musi primrznila zajla za prest.ročico, se seveda nismo odpeljali nikamor. Poklical sem na Servis Kavčič, kjer mi je Marko kljub soboti pomagal.
Kot je bilo že prej povedano: enkrat greš, vedno greš. No,mi hodimo tja že kar xx let.
Hvala Avtoservis Kavčič :032.gif:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 17 Jan 2017 18:17 
Odsoten
vozi cegu

Ravno o tem nisem hotel pisati. Clovek pomaga tudi izven delovnega casa, vikende, praznike... da se ne bi razpaslo, ker vem, da bo enkrat samo ugasnil telefon, internet in konec. Ljudje potem na koncu raje kot asistenco poklicejo kavcica, saj bo pomagal, saj nima kaj delati v soboto ob 17h popodan... Upam, da bo za normalne stranke se vedno dosegljiv. :030.gif:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 Mar 2017 20:56 
Odsoten
vozi cegu

Hvala mojstrom, ki so mi za nekaj eur (dobesedno drobiz) in najbrz precej mucnega dela resili banalen primer preguljenega kabla meter pod haubo, skritega v snopu. Avto ni in ni zalaufal, AMZS mehanik je eno uro preizkusal releje, varovalke, priklapljal na tester ipd.. pa ni resil nic, VEIT domzale je hotel najprej 160eur za nov kljuc, ker je bilo po njihovem kriv razkodiran kljuc in ce ne bi vzgal, bi sele potem iskali napako dalje..

Z Markovo pomocjo sem tudi usposobil avto toliko, da sem se pripeljal na siht in potem do njega in sicer z direktno vezavo enega releja, brez, da bi potreboval vleko.

:039.gif:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 26 Maj 2017 23:08 
Odsoten
stara sablja
stara sablja

Jernej napisal/-a:
Hvala mojstrom, ki so mi za nekaj eur (dobesedno drobiz) in najbrz precej mucnega dela resili banalen primer preguljenega kabla meter pod haubo, skritega v snopu. Avto ni in ni zalaufal, AMZS mehanik je eno uro preizkusal releje, varovalke, priklapljal na tester ipd.. pa ni resil nic, VEIT domzale je hotel najprej 160eur za nov kljuc, ker je bilo po njihovem kriv razkodiran kljuc in ce ne bi vzgal, bi sele potem iskali napako dalje..

Z Markovo pomocjo sem tudi usposobil avto toliko, da sem se pripeljal na siht in potem do njega in sicer z direktno vezavo enega releja, brez, da bi potreboval vleko.

:039.gif:

veit je priklopil na tester?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 19 Apr 2018 21:01 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Za veliki servis(ali pa še kaj več) peljat Kavčiču ali obstaja kaj cenejšega pa OK?

2010 Panda 1.2, kupljen rabljen, vprašljivi prevoženi kilometri, pa bi dal porihtat kar je pač treba, tesnila, gor dol, skratka, kar bo potrebno.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 20 Apr 2018 00:19 
Odsoten
stara sablja
stara sablja

Starost: 31
Kraj: Obala (med letom Lj)
Težko, kolikor imam jaz izkušnje je pri popoldancu vprašljive kvalitete morda cena 20€ manj (dostikrat pa je tudi dražji od Kavčiča), ampak nisem še videl nikjer, da bi tako hitro rešli Fiate.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 30 Apr 2018 18:06 
Odsoten
vozi cegu

Jaz vem, da peljem h Kavcicu, morda prisparas drugje 20eur imas pa pri njemu mir. Pa ne rabis gledat pod prste, ker ves, da bo narejeno bp in vse kot treba. Fantje dober mehankar je kot zdravnik, zobozdravnik. Ko najdes dobrega, ne menjas. Imeti 5, 10, 20 let istega mehankarja, ki mu zaupas je zlata vredno. Naredi kaksno uslugo zastonj, brez pritozevanja, bolj se potrudi, priklopi na tester med malico, oglasi na telefon v nedeljo popoldan... pozna avto v nulo in pozna tebe. Vi pa vsak servis skacete od mehankarja do mehankarja, ki jih ima vsaka vas po 5, 10 in vsakemu gledati pod prste.. primerjate 20 spletnih trgovin, kupujete na ebaju, nosite olje s sabo... ni vredno zivcev.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 30 Apr 2018 18:09 
Odsoten
vozi cegu

Flisko sorry za neodgovor. Nisem vec toliko na forumu, se manj pri kavcicu odkar vozim Hondo, bencinarja. Skoda, ker nisem menjal znamke 10 let nazaj.. bi prihranil za eno novo hondo civic stroskov. :meneni:

Niso priklopili na tester pri Veitu.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 235 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: