domov
  • Fiat Klub
  • Avtotrade d.o.o., Vrhnika
  • Orange Audio
  • Kovinoplastika Kavs
  • Techno racing
  • Poliglob
  • Avtoservis Kavčič Marko
  • Amortizer d.o.o.
  • A2R
  • WithCar
  • Prekom d.o.o., obnovljeni deli podvozja

Danes je 20 Okt 2019 13:22

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 423 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: Moj trenutni vozni park
OdgovorObjavljeno: 23 Jul 2019 21:33 
Odsoten
Administrator
Administrator
Uporabniški avatar

Starost: 26
Kraj: Travnik (Cerkno)
Pravim, da glede na to, zakaj so mene letos za*ebaval na tehničnem, je to z zavornimi lučmi res huda "okvara".

Po 2 letih so mi ugotovil, da ni prava barva v sistemu. Kljub vsem dokazilom o spremembi, mi ni naredu tehničnega, čeprav je bila v moji prometni prava barva. Nekdo je nekje naredu napako in spremenil barvo v sistemu pač.
Šele po 1 tednu telefonskih klicev, kreganja, dokazovanja in sitnarjenja, so mi spremenil barvo v sistemu (po novem se ne spremeni več, ampak je treba homologirat), da sem lahko naredu tehnični.

Če primerjamo, je ta okvara zavornih luči, oz stikala, vsaj nekak OK argument da padec na tehničnem :)

Na vrh
 Profil Facebook  

OdgovorObjavljeno: 23 Jul 2019 21:42 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Starost: 30
Kraj: Sorško polje
Homologirat barvo? :meneni: Dobro nas brijejo, ovce.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 12 Sep 2019 22:15 
Odsoten
stara sablja
stara sablja
Uporabniški avatar

Starost: 42
Kraj: Preshgain
Čas teče, akcija ves čas! Da ne bi kdo slučajno mislil, da nič ne dogaja :hehe:

Poleg službe, ki je aktivna večino časa, preostanek poberejo še druga dela in obveznosti!
Rihtal en avto. Riknil motor zaradi čepa na ekspanziji. So trdili da to ni to in menjali vse živo, kar ni imelo nikakršne veze s pregrevanjem, In so motor čisto zmatrali, potem pa dvignili roke. Se je lastnik le pregriznil in se vrgel v strošek 5€ za čep ekspanzije in zadeva je "po čudežu" delala kot mora! Ampak ostalo, zaradi tlaka v hladinem sistemu, je podleglo in se je v motorju vse pomešalo, ker je prebilo vsa tesnila. Zdravljenje uspešno izvedeno, lastnik vesel kt radio, prisel po kočijo in "oddirjal v sončni zahod"! Upam ,da mu dobro služi... :)

Ker so med delom na avtu začeli na bloku delati tudi fasado, sem se moral iz garaže, zaradi odra, preseliti (skoraj) na pločnik. V stanovanju je bilo zaradi zastora in odra kot v kletki. In zato sva z ženo začela še malo z "obnovitvijo" stanovanja. Kot da ni že dovolj ostalega dela.

In ker dela izgleda dela res ni bilo (še) dovolj, sva kupila še hišo, katero še malo preurejava. Ni več daleč, da bo pripravljena za vselitev.
Dan bi lahko imel kako uro več...

Kovačeva kobila, moja Kappa, pa je kot po pravilu "bosa"!
Imam že zunanje in notranje homokinetične zglobe, za sanacijo pogonskih gredi. Sanacijo pa čaka tudi kompletno zadnje vzmetenje, ker je čisto dotrajano. To bo delo za krst garaže v hiši :), dokler ne dokupiva še malo zemlje, da povečava dvorišče pred garažo in verjetno postaviva ločeno garažo. S prostorom za splošno delavnico doma... :hehe:

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 423 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: