domov
  • Fiat Klub
  • Avtotrade d.o.o., Vrhnika
  • Orange Audio
  • Amortizer d.o.o.
  • WithCar
  • Kovinoplastika Kavs
  • Avtoservis Kavčič Marko
  • Techno racing
  • Poliglob
  • Prekom d.o.o., obnovljeni deli podvozja
  • A2R

Danes je 16 Okt 2019 14:16

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 142 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: Grande Punto GP Sporting Rdeč
OdgovorObjavljeno: 11 Jun 2016 23:20 
Odsoten
stara sablja
stara sablja
Uporabniški avatar

Kraj: Toti Cjele
Tud js imam že takšno full preparelo in belo od poliranja, kliče po menjavi :)

Na vrh
 Profil Facebook  

Naslov prispevka: Re: Grande Punto GP Sporting Rdeč
OdgovorObjavljeno: 26 Jan 2017 11:49 
Odsoten
sam menja olje
sam menja olje

Lp

Glede na to da se že kar nekaj časa ni nič objavilo, je spet čas za to :) Kaj vse se je zgodilo v tem času:

- menjava zadnjega levega kolesnega ležaja (45€)

- teden po menjavi zadnjega, se je oglasil še prvi levi in zahteval menjavo in za vsak slučaj da se mi nebi ponovno še sosednji na desni začel oglašat sem preventivno še njega zamenjal, oba ležaja sta me prišla okoli 90€

- naslednja stvar je bila menjava vseh diskov in menjava ploščic z keramičnimi ( moram povedati da do sedaj nisem opazil nobenih konkretnih razlik med navadnimi ploščicami in temi), strošek je bil okoli 250€ + še redni servis okoli 80€.

- pravtako mi je dvakrat delno premaknilo/snelo intercooler cevi, zaradi prevelikih objemk

- nato je počila še prva gumi cev ki gre iz turbine proti intercoolerju, posledica je bila da je ob vklopu turbine bilo slišati kot bi se še en ventilator v armaturki vklopu + ni šlo tko hitr kot prej :D :

slika počene originalne cevi
Slika

slika nadomestne cevi (90 stopinjsko kolena, notranji premer 50mm, kraka sta pa dolga 15cm), v Sloveniji so imeli na zalogi edino Fleksiko iz Kranja, s poštnino vred za 37€. Če se mi ne bi mudilo bi iz tujine dobil za 20€ (ebay).

Slika

Kaj bo še treba popravit oz. polepšat:
-prebarvati čeljusti na rdečo in obnoviti vse čeljusti (menjava batkov in ostalih malenkosti, ker zadnja desna zafrkava, hiba vse fiatov očitno)
- ugotovit zakaj menjalnik ob mrzlih jutrih otrdi, ki se po malo prepričevanja in vožnje omehča ( upam da se bo dalo popravit brez kakšnih menjav delov :) )

To je to na kratko

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 142 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: