domov
  • Fiat Klub
  • Orange Audio
  • Prekom d.o.o., obnovljeni deli podvozja
  • Amortizer d.o.o.
  • WithCar
  • Techno racing
  • Kovinoplastika Kavs
  • Avtoservis Kavčič Marko
  • Avtotrade d.o.o., Vrhnika
  • Poliglob
  • A2R

Danes je 16 Okt 2019 14:53

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 24 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: Bravo 1.6.16v
OdgovorObjavljeno: 12 Nov 2015 20:23 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Starost: 39
Kraj: ljubljana
Najbolš bi blo dobit Valeo za kake mile pare,jih razdret,obnovit parabole in si zmagal.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 16 Nov 2015 20:59 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

no pa smo obuli zimske copate :)
Slika

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 16 Apr 2016 09:57 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Starina je dobila malce spomladanskega razvajanja in sicer lučke od mareje, nove kljuke vrat, vikend je preživel v delavnici kjer sem se lotil podvozja ki sem ga zaščitil z bodycarjem in bo do zime dober pred zimo pa spet če bo potrebno bom videl kako se bo držal skozi poletje, pobarval sem mu bobne in čeljusti in ga obul v letne copate :-D. Rad bi mu zamenjal sprednje sedeže in mu zmontiral zadnji spojler. če ima kdo kakšne lepo ohranjene sedeže ali pa spojler za neko pametno ceno naj me kontaktira na zs :-D

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 26 Nov 2016 11:17 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

že dolgo časa nisem nič napisal kaj se dogaja z mojo starino :D ...med tem časom je bilo kar nekaj zanimivosti ki so se dogajale torej odkar je bravo ponovno na cesti je minilo dobro leto prej je avto stal dobrih 5 let v zadnjem letu je pa naredil dobrih 4k km torej se je vozil zelo malo :D crknila je vbrizgalna šoba in sem zamenjal vse 4 za nove, naredil se je servis glave motorja pobrusili so se ventili zamenjali tefloni,... ker se vsakodnevno vozim 200km službeno (do sedaj z putotom ki se je mimogrede odlično držal :D ) smo se na bravo odloćili za predelavo na plin lpg kljub njegovi starosti je avto brez rje na motorju je bilo veliko narejenega in ima zdaj nekje 150k km torej avto bo sedaj delal 4k km na mesec in upam da brez večjih problemov :D avto je za 'sfurat' druge ni :D je bilo pa še prejšnji teden eno presenečenje kar se tiče sklopke :D kej takiga še nisem videl naekrat ni sklopka več odvajala in se ni dalo prestavljat ...torej še nova sklopka
Slika

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 24 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: