domov
  • Fiat Klub
  • A2R
  • WithCar
  • Prekom d.o.o., obnovljeni deli podvozja
  • Orange Audio
  • Avtotrade d.o.o., Vrhnika
  • Poliglob
  • Techno racing
  • Amortizer d.o.o.
  • Kovinoplastika Kavs
  • Avtoservis Kavčič Marko

Danes je 16 Okt 2019 23:49

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 28 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: homolomo
OdgovorObjavljeno: 09 Mar 2010 12:34 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice
Uporabniški avatar

Kraj: Obala
No, sem pozitivno presenečen nad Avto Triglavom, ki mi je izdal duplikat homologacije z vsemi dimenzijami pnevmatik za Fiat Bravo.
Postopek: poslal sem prijazen email kjer sem mal pojamral, da nimam vseh dimenzij vpisanih, ki jih je FIAT predvidel za ta model. Prijazno so mi odgovorili s slikovno prilogico dimenzij

Slika

Nakar sem še z eno gospo po fonu uskladil, katere od dimenzij gum bi imel napisane (ker za vse pač ni prostora.....) in danes so mi poslali duplikat kartončka z vpisanimi dimenzijami FOR FREE ;)

LP
stilo2be

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 13 Okt 2010 12:12 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice
Uporabniški avatar

Starost: 32
Kraj: Vrba
Imam težavo, ki pa je sledeča. Ko sem kupoval avto mi je lastnik predložil vso potrebno dokumentacijo, prometno, ORIGINAL homologacijski kartonček, z vpisom predelav in vsega. Potem sem jaz avto zaaral, se vrnil čez nekaj ur z vleko po avto, podpisal pogodbo, gospod mi je zložil vse te dokumente v mapol, s tem pa nisem bil pozoren da je homologacijski kartonček v tem času očitno skopiral, in med papirje dal kopijo. Zdej pa ne wem kako naj pridem do original kartončka oziroma do duplikata,... Če ima kdo kakšen nasvet...

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 15 Okt 2010 16:36 
Odsoten
šankist
Uporabniški avatar

Starost: 36
Kraj: Maribor
Uvoznik ti ga izda, Avto Triglav ali kdo je že.

Na vrh

Naslov prispevka: Re: homologacija
OdgovorObjavljeno: 03 Jun 2016 16:48 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv
Uporabniški avatar

Starost: 39
Živjo.
Jaz bi rabil TUv certifikat za sprednji in zadnji spojler, prage in strešni spojler. Vsi so zelo podobni RDX-u, ki jih prodaja Mstyling. Ima kdo doma da me reši, da lahko homologiram. Sem se pozanimal, da če grem preko Mstylinga mi morajo na RTi Maribor naredit papirje vrednost 250€+DDV in potem mi še Mstyling zaradi posredovanja vzame 20€+DDV. Iščem lažjo in cenejšo verzijo. Če pa kdo ve za spletno stran, kjer je mogoče " sprintat" bom zelo vesel tega podatka.

Lahko se mi pošlje na mail: bostjan.rutar@gmail.com.

Lp,
Boštjan

Na vrh

Naslov prispevka: Re:
OdgovorObjavljeno: 03 Jun 2016 17:41 
Odsoten
stara sablja
stara sablja
Uporabniški avatar

Kraj: Toti Cjele
Nac napisal/-a:
Imam težavo, ki pa je sledeča. Ko sem kupoval avto mi je lastnik predložil vso potrebno dokumentacijo, prometno, ORIGINAL homologacijski kartonček, z vpisom predelav in vsega. Potem sem jaz avto zaaral, se vrnil čez nekaj ur z vleko po avto, podpisal pogodbo, gospod mi je zložil vse te dokumente v mapol, s tem pa nisem bil pozoren da je homologacijski kartonček v tem času očitno skopiral, in med papirje dal kopijo. Zdej pa ne wem kako naj pridem do original kartončka oziroma do duplikata,... Če ima kdo kakšen nasvet...

Po zakonu bi ti ga moral poleg dat kok js vem

Na vrh
 Profil Facebook  

OdgovorObjavljeno: 03 Jun 2016 17:42 
Odsoten
stara sablja
stara sablja
Uporabniški avatar

Kraj: Toti Cjele
bostjanrutar napisal/-a:
Živjo.
Jaz bi rabil TUv certifikat za sprednji in zadnji spojler, prage in strešni spojler. Vsi so zelo podobni RDX-u, ki jih prodaja Mstyling. Ima kdo doma da me reši, da lahko homologiram. Sem se pozanimal, da če grem preko Mstylinga mi morajo na RTi Maribor naredit papirje vrednost 250€+DDV in potem mi še Mstyling zaradi posredovanja vzame 20€+DDV. Iščem lažjo in cenejšo verzijo. Če pa kdo ve za spletno stran, kjer je mogoče " sprintat" bom zelo vesel tega podatka.

Lahko se mi pošlje na mail: bostjan.rutar@gmail.com.

Lp,
Boštjan

Če bi malo slik naložil spojlerjev bi se lažje videlo kateri so ter povedal za kateri avto se gre :)

Na vrh
 Profil Facebook  

OdgovorObjavljeno: 03 Jun 2016 19:07 
Odsoten
Dizel Power
Uporabniški avatar

Starost: 45
Kraj: Postojna
Kakšne papirje ti morajo narediti na RTi Maribor za 250€+ddv ???

Verjetno bi ti Mystyling posredoval papirje o spojlerjih,pragovih, seveda za neko nadomestilo.

Potem pa moraš vpisati v homologacijo, ki pa na RTi piše 37€ za eno stvar, oz dajo malo popusta, če jih imaš več na enkrat. Torej pri tebi spojler (spredaj,zadaj,strešni) in pragovi. torej 4 zadeve.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 03 Jun 2016 19:49 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv
Uporabniški avatar

Starost: 39
Spojlerji so kupljeni na Hrvaškem, kjer ne potrebujejo teh papirjev. Sem vprašal tudi tam kjer sem kupil in nimajo. Gre za Fiat Bravota letnik 1997. Na Mstylingu prodajajo podobne spojlerje in podaljške od RDX-a kot imam jaz.

Ne morem slike naložit.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 28 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: