domov
  • Fiat Klub
  • Orange Audio
  • WithCar
  • Poliglob
  • Prekom d.o.o., obnovljeni deli podvozja
  • Amortizer d.o.o.
  • Techno racing
  • Avtotrade d.o.o., Vrhnika
  • A2R
  • Avtoservis Kavčič Marko
  • Kovinoplastika Kavs

Danes je 05 Apr 2020 21:10

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 52 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 16 Mar 2006 23:03 
Odsoten
sam menja olje
sam menja olje

Kraj: Ptuj
jaz pravim da bemfl nene poje q4... pomoje bi kaj istega bla, treba vedet da so danasji dilzi kr htudi avti.
q4 predobro vem kak skoci z mesta. Kaki start q4 in vtija je tak ko raketa proti polzu :D
Sicr pa dajte probat me zelo zanima.
lp

Zadnjič spremenil monster_d, dne 18 Mar 2006 16:43, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 16 Mar 2006 23:34 
Odsoten
Alfist
Uporabniški avatar

Starost: 33
Kraj: Lož
jest stavim na alfo :D

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 17 Mar 2006 00:54 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Starost: 34
Kraj: Ljubljana
black napisal/-a:

x2 :D. Cuore Sportivo se ne reče kar tako :DD:.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 17 Mar 2006 01:03 
Odsoten
Nabiatch
Nabiatch
Uporabniški avatar

Starost: 34
Kraj: Črnomelj
ahiM napisal/-a:
black napisal/-a:

x2 :D. Cuore Sportivo se ne reče kar tako :DD:.

x3

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 17 Mar 2006 13:10 
Odsoten
taxi driver

Starost: 37
Kraj: ljubljana
x5 pa ne mislm bmw-ja ;D

aja sori x4 sm zajebu

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 17 Mar 2006 15:12 
Odsoten
- nič mi ni všeč -
Uporabniški avatar

@turtle... lepo se je hvalit z tujimi grafi a ne? Mam pa eno zanimivo vprašanje... gremo z tole q4 na 2000km dolgo pot po ac skupaj z 535d.... pa da vas vidmo... 535d JE AVTOCESTNA KRIŽARKA, q4 je pa 12 let star avto, ki gre odlično, 5,9s do 100 pa vidi samo tunan.. sicer sem pa na alfa forumu odnehal pisati samo zaradi neumnih izjav ki spominjajo na honda forum in na njihovih par % uporabnikov, ki sploh ne vedo da obstaja še kaj drugega...

cuoore sportivo se pa reče zato ker nikoli ne veš kdaj kej odleti, tako kot ne veš ali bodo naši skakalci skočili 229m ali pa samo 119m...

eni pa res ne znate nehat... sicer pa turtle.. 33-ko si spedenu, mašino zrihtu, pol je pa ribnila... res so dobre tele alfe a ne?

:,

Slika

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 17 Mar 2006 17:52 
Odsoten
Administrator
Administrator
Uporabniški avatar

Starost: 38
mitja_gt napisal/-a:
@turtle... lepo se je hvalit z tujimi grafi a ne? Mam pa eno zanimivo vprašanje... gremo z tole q4 na 2000km dolgo pot po ac skupaj z 535d.... pa da vas vidmo... 535d JE AVTOCESTNA KRIŽARKA, q4 je pa 12 let star avto, ki gre odlično, 5,9s do 100 pa vidi samo tunan.. sicer sem pa na alfa forumu odnehal pisati samo zaradi neumnih izjav ki spominjajo na honda forum in na njihovih par % uporabnikov, ki sploh ne vedo da obstaja še kaj drugega...

cuoore sportivo se pa reče zato ker nikoli ne veš kdaj kej odleti, tako kot ne veš ali bodo naši skakalci skočili 229m ali pa samo 119m...

eni pa res ne znate nehat... sicer pa turtle.. 33-ko si spedenu, mašino zrihtu, pol je pa ribnila... res so dobre tele alfe a ne?

Podpis

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 18 Mar 2006 15:51 
Odsoten
Turbo P.I.M.P.
Uporabniški avatar

Starost: 40
Kraj: Celje
Turtle napisal/-a:
pa še nekaj...k bojo v WTTC, F1, WRC in podobnih prvenstvih dizli zmagval bojo bencinarji uthnil...prej pa gotov ne...še posebaj ne (pa brez zamere) zarad enga D šestaka...

Audi je na LeMansu dobil sedem zmag z Audijem R8. Zdaj so pripravili Audi R10 z 5.5 litrskim 12 valjnim twin turbo motorjem, ki zmore 650KM in 1100Nm navora, seveda pa so morali moč motorja znižati, saj menjalnik ni mogel zdržati takšnega navora. Bomo videli kaj bodo naredili.

Sicer pa tale BMW 535d poje Q4. Sem se peljal z obema in razlika je več kot očitna. ;)

Pa ne mi zdaj primerjat načipano Q4, ker potem se raje ne pogovarjamo o načipanem 535d ;)

Bye

Slippery when boosting..

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 18 Mar 2006 16:41 
Odsoten
sam menja olje
sam menja olje

Kraj: Ptuj
pol pa pride vuk pa poje kozo ;D :DD:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 18 Mar 2006 17:29 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv
Uporabniški avatar

Starost: 41
mitja_gt napisal/-a:

kokr me spomin ne vara je na 33ki ki sem jo rihtu šla samo bencnska pumpa...In ta je BOSCHEVa.....hm...Itak pa kar na Alfah odletava je 90% švabska elektronika....no mogoče ti bolj veš k si bolj poznal moj avto....535d je lahk cestna križarka, na drag pa naj se ne pripelje, ker nima tm kej počet.....mamo letos dyno day v klubu pa bom lahko svoj graf popu, neč skrbet....Glede tega kok pr alfah kej odletava pa mi FIATovi vozniki nej raj ne govorijo....Lahk gremo tud na 20000km dolgo pot....Nej pride ta BMW pa bomo vidl....ne vam kaj zdej vsi lajate...prpelte ga...

V osnovi se je post nanašal na naslov teme kako "bencinarji" utihnejo pred Naftaši....na to so tud letele replike....sej lahk tud GTAjko prpelemo 3.2 V6, če te mot da mam star avto....

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 18 Mar 2006 22:15 
Odsoten
Turbo P.I.M.P.
Uporabniški avatar

Starost: 40
Kraj: Celje
Turtle napisal/-a:
mitja_gt napisal/-a:

kokr me spomin ne vara je na 33ki ki sem jo rihtu šla samo bencnska pumpa...In ta je BOSCHEVa.....hm...Itak pa kar na Alfah odletava je 90% švabska elektronika....no mogoče ti bolj veš k si bolj poznal moj avto....535d je lahk cestna križarka, na drag pa naj se ne pripelje, ker nima tm kej počet.....mamo letos dyno day v klubu pa bom lahko svoj graf popu, neč skrbet....Glede tega kok pr alfah kej odletava pa mi FIATovi vozniki nej raj ne govorijo....Lahk gremo tud na 20000km dolgo pot....Nej pride ta BMW pa bomo vidl....ne vam kaj zdej vsi lajate...prpelte ga...

V osnovi se je post nanašal na naslov teme kako "bencinarji" utihnejo pred Naftaši....na to so tud letele replike....sej lahk tud GTAjko prpelemo 3.2 V6, če te mot da mam star avto....

Kje boš pa delal dyno test?

Bye

Slippery when boosting..

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 19 Mar 2006 10:53 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv
Uporabniški avatar

Starost: 41
Ne vem še točno, mislm pa da je edina miza za 4x4 pr dynotu v Ljubljani.Mislm da bo tole enkrat Avgusta....To še v klubu se menjo...

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 52 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: