domov
  • Fiat Klub
  • Avtovleka Škorjanc
  • Kovinoplastika Kavs, Ambrož Kavs s.p.
  • Fazer
  • www.transcon.si - Kranj
  • Techno racing
  • Poliglob
  • AVTOPRALNICA NICK: ročno pranje in poliranje
  • Avtopralnica Irena
  • Top finish
  • Euroton

Danes je 16 Nov 2018 18:36

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 2 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Lancia Lybra gretje dela le na eni strani.
OdgovorObjavljeno: 30 Nov 2014 17:45 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

pred časom ko se se temperature malo bolj spustile me je začelo v avtu zebsti. Ugotovil sem da na moji strani piha hladen zrak. Če sem preklopil na ročno delovanje klime pa so se na moji se pravi na voznikovi strani rositi stekla. ni mi preostalo drugega kot da sem imel vklopljeno klimo. in ker vem da so uradni servisi in uradni material dragi sem začel po internetu iskati informacije kako če sploh odpraviti tako težavo. Na Srbskem Lancia forum-u sem našel rešitev za težavo. Potrebno je priti do motorčka lopute, ki je na voznikovi strani. Največ dela je z odvijanjem tretjega zgornjega vijaka elektromotorčka. Zato predlagam sledeče: ko odstranite sledeče zaščite:
ker mi račun ne dovoljuje objavljanja slik me lahko kontaktirate na zs za linke do slik
poiščite vodilo, ki povezuje motorček in loputo in poizkusite na rahlo premaknit loputo.
Prižgite avto in upajte, da ste uspeli zbudit motorček. Če se loputa še vedno ne zapira odpira, je potrebna demontaža motorčka. Da pridemo do motorčka moramo najprej odviti kovinski nosilec. Motorček ima tri vijake, dva se odvijeta razmeroma preprosto, tretji zgornji pa bo vzel malo več časa:) Ohišje motorčka se da razstaviti in vam omogoča pogled v drobovje :) Upam da sem vam s prispevkom kaj pomagal.

Lp, Dare

Na vrh

Naslov prispevka: Re: Lancia Lybra gretje dela le na eni strani.
OdgovorObjavljeno: 30 Nov 2014 23:18 
Odsoten
sam menja olje
sam menja olje

Kraj: Višnja Gora
Posredujem Daretove slike:

Slika

Slika

Slika

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 2 prispevkov ]