domov
  • Fiat Klub
  • AVTOPRALNICA NICK: ročno pranje in poliranje
  • Avtostekla Rogelj Romat
  • Evolution Car Audio
  • www.transcon.si - Kranj
  • WithCar
  • A2R
  • Amortizer d.o.o.
  • Orange Audio
  • Top finish
  • Kovinoplastika Kavs, Ambrož Kavs s.p.

Danes je 16 Okt 2018 07:34

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 9 prispevkov ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: bmw e34 320i
OdgovorObjavljeno: 29 Okt 2017 14:21 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Lep pozdrav. Me zanima bmw e34 320 perfomence mislim z modrordečim znakom i..starejši. Je vredno v tak avto vložiti 1500evrov za nakup...ohranjenost itd je popolna..nevem še kako je z mehaniko in sploh kako je stem avtomobili. So mi pa všeč. Vprašam za mnenje..? bmw nisem nikoli mel po rokah..drugače delam od 10.000 do 15 000km..so mi pa od nekdaj všeč.

Na vrh

Naslov prispevka: Re: bmw e34 320i
OdgovorObjavljeno: 29 Okt 2017 21:28 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice
Uporabniški avatar

Kraj: celje
E 34 je serija 5,razen če misliš E36,ali pa E30.Kater letnik pa je?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 29 Okt 2017 23:57 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Starost: 38
Kraj: ljubljana
Če že v štartu veš da imaš za 1500€ vložka se ta vložek nikoli ne bo končal....

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 30 Okt 2017 21:54 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

uff 91 je letnik..Slika ta je z neta

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 30 Okt 2017 22:47 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice
Uporabniški avatar

Pravi da je 1500€ cena za avto,ne vložek.To je potem 520,ja.Mislim da bi bil morda toliko vreden,če je v res odličnem stanju,z malo km,morda kaj več opreme...,ker motorizacija je bolj kot ne osnovna,oz.nič ekstravagantnega,da bi bil zaradi tega nek zanimiv primerek.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 30 Okt 2017 23:18 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

ja avto ima zimske gume,kozmetično urejen in presenetljivo čisto notranjost, ima osnovno opremo mislim brez pretirane armaturke z vsem lučkam in to pač takratna oprema..navaden avtoradio na kasete..cc 220000km(?) (no če ni kaj prevrteno nazaj ampak po karoseriji ni videt)pa tak avto bi moral normalno zdržat še enkrat toliko..Mislm avto je v čudovitem stanju..ja ni nek extra..vendar pomoje bi z normalno vožnjo naredil še kakih 100 oookm brez pretiranega šraufanja..razen navadno vzdrževanje sproti..avto je original..kaj več pa ko ga bom peljal in pogledal pod haubo..ma so mi všeč ti modeli..ja avto ni nič zdelan. Je kaka posebna stvar prii teh vozilih na kar je treba biti pozoren? Ima ročni menjalnik..resda je poraba 10litrov..ampak mojim 40 letom ga bi uporabljal za normalno vožnjo..ne polaganje ovinkov in frajerstvo..ampak za svoj filing..nima rje..sproti vzdrževano..ne vem kaj reči..se odločam za nakup..Ni za kilometraža nabijat ampak kot avto za max 20km na dan,kolikor jih delam..Za filing..(več zvem v naslednjih dnevih)penzijonerska vožnja.Avto je tehnično urejen.Lastnik pravi,da lahko damo tud na dvigalo in ga prevohljamo (navaden primirek vendar lep)..hmm cenovno bi reskiru 1500..če nima kakih skritih napak..v dveh letih treh odplačen. Čeprav bi ga spontano vzdrževal..če se izkaže vredno nakupa. Zakaj ne

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 31 Okt 2017 20:35 
Odsoten
stara sablja
stara sablja

Starost: 31
Kraj: Obala (med letom Lj)
Torej ne moje direkt izkušnje, ampak če ti bo za hobi, kupi ga, če je res kot si opisal.
Sicer ne vem kateri so "ta pravi modeli" ki samo pridobivajo na vrednosti, ampak nekateri res težko pol zgubijo na vrednosti. Moreš pa vedet da BMW ni Fiat, tako da zna hobi vzdrževanje, že samo redni servisi, pa kakšna puša vsako tolko zna bit kakšen € več.

(Pač v debatah s kolegi, eni japonce, eni BMW, jaz s Fiatom se lahko hvalim kako poceni je vzdrževanje :004.gif: )

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 31 Okt 2017 22:37 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice
Uporabniški avatar

Malo poglej cene drugih-primerljivih,poskusi še kakšen evro skorigirat,pol ga pa vzam če ti je pač všeč.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 12 Nov 2017 08:26 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Hvala..ja fiat pa res..cela luč nova sprednja ,zadnja karkoli 70 flik,diski 50 flik itd..Luč samo pritrdit in konektor vanj 70flik .Prijazne cene ..Stilo ,bencinski motor 16v je vozilo..ko po raznih odsvetih prijateljev po desetih letih mirno rečem kot uporabnik..Stilo je dober avto in prijazne cene rezervnih delov..povrne zaupanje. Slučajno je naneslo tako..za nakup bmw 5 serije se nisem odločil..sem pa po dolgih letih zajadral na 3 serijo bavarca 1.8 bencinarja..Za tod okol (prodajalec in lastnik je doma blizu in tako je nanesl ogled z mojstrom na mestu in serijske cifre ,ostalo kar je treba pregledat in res lep z malo prevoženimi kilometri,potrjeni računi. Nimam nobenih težav)..ma kakor so časi..spremljam fiat tipota novega..med uporabniki tukaj na forumu. Drugače pa nisem nikoli šminkal vozil..vedn original..morda platišča..ahh danes če maš stanovanje..gre večinoma denar v dom..pa vendar brez avta ne gre. Sem iz vasi.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 9 prispevkov ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: