domov
  • Fiat Klub
  • Senica Motorsport
  • Zavarovanja Urbas d.o.o.
  • Euroton
  • Techno racing
  • Haberkorn d.o.o.
  • WithCar
  • Avtotrade d.o.o., Vrhnika
  • Fiat Veit
  • Ass Tuning
  • Avtoservis Kavčič Marko

Danes je 15 Dec 2017 00:43

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 44 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: Bravo 1.4 tjet avtoplin
OdgovorObjavljeno: 26 Jul 2014 22:26 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Kraj: Koper
Vidis meni je bravo super sluzil ( sicer sem ga imel samo eno leto) ampak sem ga kupil leto dve leti starega s cca 30k kilometri pa sem z njim v enem letu naredil dobrih 50.000 km. in razen rednih servisov je avto deloval super. Je pa bil 1.9 jtd 120km.... Sedaj sem pa zopet v situaciji, kjer bom prevozil priblizno 50k letno in upam da ne vec kot dve leti zato sem pomislil na bravota, ker mi je super delal. Videl pa sem , da marsikdo hvali plin...zato bi bila to ugodna varijanta vsak cent ki ga prisparam se mi pozna, kar se tice pa crpalk se pa ne bojim saj sem najvec na relaciji ljubaljana -trst.... Po tvoje boljsa izbira 1.6 jtd 120 km?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 28 Jul 2014 12:24 
Odsoten
stara sablja
stara sablja
Uporabniški avatar

Starost: 30
Kraj: Trbowle
Turbo bencinarjev se vsi avtoplinaši izogibajo. So izjeme, vendar jih ni veliko.
Prav tako se izogibajo TSI TFSI in podobnih nemško/francoskih izvedb.....

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 29 Avg 2016 13:19 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Izogibajte se ponudniku GEN1 (bivši G-1). Njihov sistem ni primeren za vse motorje, le za določene. Če boste imeli srečo bo vse ok, če imate napačen avto, pa plin ne bo nikoli deloval pravilno (cukanje, ugašanje, velika poraba) ter potencialno poškodbe motorja. Žal ima podjetje način poslovanja, da tega predhodno ne povedo in vseeno vgradijo sistem, samo da prodajo. Nisem edini, ki je imel takšno izkušnjo.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 30 Nov 2017 21:01 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv
Uporabniški avatar

Starost: 34
Landirenzo, Emer in Zavoli so plinski sistemi, pri katerih se banke nastavljajo do točke enakosti originala in so s kapilarnim doziranjem JLM-ja poškodbe na motorjih nične. Sam imam bravota 1.4 (150km), s plinom naredil 169000km in sem več kot zadovoljen. Prvi dan po vgradnji se mi je prižgala lučka za motor, poklical podjetje, kjer so mi vgradili plin in še isti dan je bila težava odpravljena. Baje so mi dvignili temperaturno območje, kjer se bencin preklopi na plin. Od takrat nobene napake več. Priporočam.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 44 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: