domov
  • Fiat Klub
  • Ustyle Tuning
  • Avtostekla Rogelj Romat
  • Kovinoplastika Kavs, Ambrož Kavs s.p.
  • Amortizer d.o.o.
  • Poliglob
  • Evolution Car Audio
  • Haberkorn d.o.o.
  • Techno racing
  • Fazer
  • M&M Marjan Dobaja

Danes je 14 Nov 2018 04:40

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 1 prispevek ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: prirast moči na Fiat Cromi
OdgovorObjavljeno: 25 Okt 2017 14:59 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Pozdravljeni vsi forumaši,

do sedaj sem samo prebiral teme foruma kot novi uporabnik, tokrat pa bi rad delil zelo pozitivno izkušnjo z vami, člani Fiat foruma.
1 leto sem lastnik Fiat Crome, 1.9 16V multijet, s katerim sem zelo zadovoljen, saj ima dober motor, je lep avto za križanca med karavanom in enoprostorcem (moje subjektivno mnenje), je zelo uporaben in prostoren, skratka dober avto.
Spomladi mi je Tribesman (človek je f...... genius :032.gif: ) blokiral EGR ventil in odprl lopute v zračnem kolektorju, ter seveda poštimal parametre. Včeraj pa sem kljub rednim regeneracijam dal odstranit DPF, ki je bil cel čas rahlo zabasan, Tribesman mi je popravil parametre ob odstranitvi DPF-a in avtu povečal moč, torej čipiral avto. Zraven tega je prilagodil odzivnost turbine in avto je neprepoznavem :aaa: kot da bi vozil drug avto, zelo močan, zelo odziven, zelo uglajen, skratka top :) več kot sem pričakoval da se bo dalo naredit :)
na poti domov, na Štajersko, sem še na cestninski postaji zadaj pustil Škodo Octavio RS (dizlco) tako da sem se kar smejal :007.gif:

Da ne bom dolgovezil (kar že), Tribesman hvala ti full, za vse ostale pa, priporočam Tribesmana če ima kdo namen čipirat avto...

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 1 prispevek ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: