domov
  • Fiat Klub
  • Avtopralnica Irena
  • A2R
  • Car Audio Empire
  • Top finish
  • Kovinoplastika Kavs, Ambrož Kavs s.p.
  • AVTOPRALNICA NICK: ročno pranje in poliranje
  • Avtostekla Rogelj Romat
  • Avtomehanika, avtoličarstvo in avtodiagnostika Šantelj
  • Unitad d.o.o.
  • Avtovleka Škorjanc

Danes je 10 Dec 2018 17:22

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 1 prispevek ] 
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: BRAVO 1.4 T-Jet 150 serijske vzmeti
OdgovorObjavljeno: 30 Okt 2014 20:04 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Starost: 29
Kraj: Sevnica
Pozdravljeni,

Sem nov na forumu, zato me ne takoj kregat če sem prehitro odprl novo temo. :)... Imam vprašanje pa me zanima če mi lahko kdo pomaga ali svetuje. Pred kratkim sem kupil Bravo-ta 1.4 T-Jet Sport 150 KM, l. 2007. Na avtu so (po kartončku je razvidno, da že od leta 2007) vgrajeni eibach vzmeti. Ker sem mogoče jaz že malo čez to fazo, ali pa sem se z BMW serije 5 preveč razvadil glede udobja mi je zadeva drastično pretrda, sploh na cesti ki jo imam do službe ki je (tako kot večina slovenskih cest) precej razrukana. Skratka, zraven mi možakar žal ni dal originalnih vzmeti zato sem prisiljen v to, da si pred zimo nabavim druge, saj ne rabim dodajat, da je avto poleg trdote tudi precej nizek in po snegu je to res zakon. Skratka, zanima me, ali bom avto zmehčal samo če snamem eibache, ali bo treba menjati tudi amortizerje, ker ne vem ali so samo eibachi razlog za trdoto. Kot drugo me zanima če mogoče kdo ima rabljene serijske vzmeti, ki mu ležijo doma in kot tretje me zanima, ali je smiselno dati na sporta navadne vzmeti od klasičnega brava, saj nisem nek divjak in mi je dosti bolj pomembno razmeroma udobna vožnja. Upam da nisem postavljal preveč trapastih vprašanj in hvala za odgovore. ;) :108.gif:

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 1 prispevek ] 

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: