domov
  • Fiat Klub
  • Techno racing
  • Orange Audio
  • A2R
  • Kovinoplastika Kavs
  • Avtoservis Kavčič Marko
  • Poliglob
  • Avtotrade d.o.o., Vrhnika
  • WithCar
  • Prekom d.o.o., obnovljeni deli podvozja
  • Amortizer d.o.o.

Danes je 17 Okt 2019 19:43

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 162 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 09 Maj 2009 20:10 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom

Kraj: Ljubljana
PHILLY napisal/-a:
mene pa zanima ali se da naprimer ključ od puntota mk2 l.2000 zmontirat tko da bi mel ohišje tak k ma ta nov fiat 500(fuuuuul se mi dopade italia cover :036.gif: )

vse se da.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 09 Maj 2009 20:39 
Odsoten
SpArCo FrEaK
Uporabniški avatar

Starost: 30
Kraj: America :P
da se sam je kar dost zajebancije z tem veš. Sm tud jst delu tako stvar. Sicer mi je uspela vendar raje se n e loti. Mislm najprej moraš dobit ključ od fiata 500 pol boš mogu dobit celotno elektroniko od daljinskega odklepanja in zaklepanja če boš hotu da ti dela tudi daljinček. Pol bo treba kodo prestavt(razžagat star ključ) vse povezat in pol bo treba nekako klino z zobčki prestavt na tanov ključ ker surovega ključa od 500-ke nevem če boš dobil. In pol bo komaj delalo..če bo =)

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 09 Maj 2009 21:44 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom

2shae napisal/-a:
da se sam je kar dost zajebancije z tem veš. Sm tud jst delu tako stvar. Sicer mi je uspela vendar raje se n e loti. Mislm najprej moraš dobit ključ od fiata 500 pol boš mogu dobit celotno elektroniko od daljinskega odklepanja in zaklepanja če boš hotu da ti dela tudi daljinček. Pol bo treba kodo prestavt(razžagat star ključ) vse povezat in pol bo treba nekako klino z zobčki prestavt na tanov ključ ker surovega ključa od 500-ke nevem če boš dobil. In pol bo komaj delalo..če bo =)

oprost k sprašujem sam kaj je tok posebnga na ključu od 5oo-ke???? on bi sam ključavnico prestavo, če sm jst prov razumeu.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 09 Maj 2009 23:03 
Odsoten
SpArCo FrEaK
Uporabniški avatar

kokr sem jst razumeu bi on rad imel tak ključ kot ga ima fiat 500. Kar pa zahteva zgoraj našteto =)

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 10 Maj 2009 21:09 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice

Starost: 32
Kraj: LJ
2shae napisal/-a:
kokr sem jst razumeu bi on rad imel tak ključ kot ga ima fiat 500. Kar pa zahteva zgoraj našteto =)

hehe jaz bi to mel ja ...... uffff potem se pa res raje ne bom lotu tega projekta ..... škoda škoda sicer pa svaka čast res si majster da si vse to poštimu :041.gif:

tako nekako kot tukaj na koncu strani je slikca viewtopic ... &start=180 sam da bi jaz imel cover v obliki italia zastavce :061.gif:

Zadnjič spremenil PHILLY, dne 10 Maj 2009 21:15, skupaj popravljeno 1 krat.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 10 Maj 2009 21:11 
Odsoten
SpArCo FrEaK
Uporabniški avatar

sej ni tak problem poštimat Philly. Problem bi blo dobit surov ključ od fiata 500 in centralo od zaklepanja in odklepanja. Plus še vse bi blo kodirano skupaj. Tko da je dost zajebancije z temle verjem =) men je sam usposoba ključa(prenos kode) vzel 1 dan in pol.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 18 Sep 2009 11:19 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

prosil bi, če ima kdo načrt za meta m325 (ali m320-sta podobna) daljinsko zaklepanje, ker imam omenjeni modul, izgubil sem pa navodila za uporabo rad pa bi prestavil daljinca v drug avto.

hvala

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 29 Okt 2009 18:32 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Starost: 29
Kraj: Škofja Loka
Bom kar tu postavil svoje vprašanje, da ne odpiram nove teme.
Zanima me ali ima kdo izkušnje z Giordon centralnim zaklepenjem? Je zanesljivo? Ne bi rad kupil kaj takšnega, da bi mi potem kdo vlomil v avto.
Razmišljam o temle: .....linki do spletnih trgovin prepovedani - Kuki

Ali pa mogoče če bi vzel skupaj z alarmom?
.....linki do spletnih trgovin prepovedani - Kuki
Ali pa z dvosmernim alarmom?
.....linki do spletnih trgovin prepovedani - Kuki

Prioriteta mi je sicer daljinsko zaklepanje, vendar ko sem malo gledal cene se mi skupaj z alarmom ne zdi drago 65€ z navadnim, prav zaradi tega pa me skrbi, da bi bili nezanesljivi...
Ima kdo kakšne izkušnje?
:)
Lp

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 29 Okt 2009 22:12 
Odsoten
stara sablja
stara sablja
Uporabniški avatar

Starost: 31
Kraj: Maribor - Ptuj (vmes)
Jaz imam Giordon daljinsko zaklepanje, kupil sem ga nekje marca, zadeva deluje super fino fajn.... ampak se pa pozna razdalja dosega daljinca, mogoče je samo baterija, še nisem menjal in pa uporabljam samo en daljinec, drug še je v škatli. Jaz imam brez alarma mislim da sem dal okrog 50€. Sicer prvi set ni delal, zgleda da je bilo nekaj narobe, so mi brez problemov zamenjali komplet.

Jaz sem z Girdonom zadovoljen, tako da se moraš samo odločit, ker je podobnih zadev na tržišču ogromno.

lp D

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 01 Nov 2009 00:03 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Starost: 29
Kraj: Škofja Loka
Aha, hvala saj se bom vrjetno kar za to firmo odločil, ker mi nekako še najbolje delujejo glede na ceno :)

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 09 Nov 2009 18:39 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Heiii

Jst bi si dal daljinsko zaklepanje montirat, kaj predlagate, poznate koga k bi to zrihtu po sprejemljivi ceni, kaj je boljš meta al giordon, k vidm da se ga da dubit za 42€ že, sam montaža mi je sumljiva.

LP Domen

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 12 Jan 2010 10:32 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv
Uporabniški avatar

Starost: 32
Kraj: lj-ig
ahiM napisal/-a:
...na tvojega puntota M20 žal ne paše oz. je možen edino z rahlo predelavo, ker ima tvoj avto že malo drugače narjeno vseskupaj in se je treba malo poigrat.

Js mam opcijo ta m20 dobit po zelo ugodni ceni rabljen, imam pa tudi puntota 01' pa me zanima, a je to kak bol zapleten poseg m20 malo predelat, al je treba sam kak jeziček mal zapognt :p

Hvala

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 18 Maj 2010 22:35 
Odsoten
stara sablja
stara sablja
Uporabniški avatar

Kraj: Borovnica
Jest mam Eaglemaster nevem ker model stvar sm dobiv za 10€ nikol priključena..

Zdej me zanima kje najdem in kera žica je za utripanje žmigavcev... iz enote je samo en kabel ki je namenjen lučem.

Ali bi si lahko uredil na to enoto še notranjo lučko. tako da ko bi odklenil avto da bi se prižgala še notranja luč. Tako ima punca v puntu mk2 ki pa ima enoto od mete samo nevem ker model...

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 02 Jun 2010 19:16 
Odsoten
stara sablja
stara sablja
Uporabniški avatar

Kraj: Borovnica
Ma gdo ksno idejo ker je stvar ze notri in deluje zvezal sem tudi na orginal lučko v armaturi za utripanje. Zdej rabm vedt sam še žico za utripanje žmigavcev

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 10 Jul 2010 13:34 
Odsoten
sam menja olje
sam menja olje
Uporabniški avatar

Starost: 33
Kraj: Kranj
No da še jst vprašam za mojga puntiča :D

Ker mam sam centralno bi si kupu tole .....linki do spletnih trgovin prepovedani - Kuki ampak ker nism ravno nek električar pa tudi razdirat se mi ne da armature ipd. ma samo zanima h komu bi to lahko peljal vgradit ?

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 30 Sep 2010 17:51 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Starost: 27
Kraj: Dolenjska
Zanima me če bi plsalo daljinsko zaklepanje (sprejemnik) iz stilota v puntota mk2?

Na vrh

Naslov prispevka: Re: daljinsko centralno zaklepanje
OdgovorObjavljeno: 24 Avg 2012 15:30 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom

ma kdo izkušnje z dvosmernim avtoalarmom Giordon T686FHSP.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 24 Avg 2012 18:52 
Odsoten
Podpredsednik kluba
Podpredsednik kluba
Uporabniški avatar

Starost: 39
Kraj: Rovte (Logatec)
Jaz ga imam zmontiranega v Tipotu. Kaj te pa zanima?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 24 Avg 2012 22:59 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom

Fiat Tipo napisal/-a:
Jaz ga imam zmontiranega v Tipotu. Kaj te pa zanima?

kako se obnese. dela tko k more al so kaki problemi?????

predvsem me zanima daljinski vžig, turbotimer in pa odpiranje in zapiranje šip in strehe.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 25 Avg 2012 06:57 
Odsoten
Podpredsednik kluba
Podpredsednik kluba
Uporabniški avatar

Starost: 39
Kraj: Rovte (Logatec)
Imam ga vgrajenega ene 4leta in do sedaj ni bilo nobenih problemov. Za turbo timer ti ne znam rečt ker tega žal nimam. imam zmontirano samo odpiranje havbe. Kar sem gledal so nekaj spremenil obliko daljinca ker si pri prejšnji verziji takoj po nesreči pritisnil gumb za odpiranje havbe, ko si imel daljinec v žepu. Jaz sem moral še tipko zbrusit da ni izbočena, pri novi verziji pa je to že popravljeno. Daljinski vžig tudi deluje brez problema, samo kabel ki naj bi ga vezal na maso ročne zavore-stikalo ni važno al je na masi ali ne meni avto zmeraj vžge čeprav naj bi bilo to neko varovalo. Kar me je motilo je bila sirena-ameriški sistem z multi tone sireno- edino mukanja krave še ni bilo zraven, zato sem jo zamenjal z navadno. Gumb za zapiranje šip oziroma odpiranje havbe- za karkoli ga že porabiš tudi deluje brez problema. Lahko pa imaš na tem gumbu samo eno funkcijo. Kar sem jaz imel napak sta bile dve. Pri enem daljincu mi ni filalo baterije -so mi zamenjali še pod garancijo. Pa avtopolnilec za daljinec ima nekje na konektorju slab stik. Sama baterija daljinca zdrži tudi do 2 meseca.
Jaz sem z njim zadovoljen. Edino kako je z daljinskim vžigom pri novejših avtih ki imajo kodirane ključe pa ne vem. Bi moral vprašati uporabnika @ _Dejan_ kako je on to pri stilotu usposobil.

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 162 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: