domov
  • Fiat Klub
  • Amortizer d.o.o.
  • Techno racing
  • Orange Audio
  • Kovinoplastika Kavs
  • Avtoservis Kavčič Marko
  • A2R
  • Prekom d.o.o., obnovljeni deli podvozja
  • Avtotrade d.o.o., Vrhnika
  • Poliglob
  • WithCar

Danes je 03 Jun 2020 20:50

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 96 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 06 Jan 2009 18:31 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice

Kraj: celje
goldee napisal/-a:
Evo, sem s servisa.
Zamenjana komplet sprednja amortizerja. Občutek je k da bi vozu nov avto :-)
Cena amortizerja je 50€ x 2 + zamenjana še neka guma + delo. Tam okoli 140€.
Opravljeno pa v 20 minutah.

Priporočam.

js sm tud tle klicu na amortizer d.o.o. sam tle majo obnovljene, al pa iz lastne proizvodnje, mislim da ni to nevem kake kvalitete.. že dobiš plinske amortizerje s 3 letno garancijo za ukol 50eur/ kom.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 06 Jan 2009 21:22 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice
Uporabniški avatar

Starost: 34
Kraj: NG, LJ
Ja sej ti so tud plinski, z garancijo (pač original bravo). No, usaj tko so rekli. Js nism noben expert, amortizerji pa so zgledal k novi in so se svetil :-)

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 07 Jan 2009 16:59 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice

goldee napisal/-a:
Ja sej ti so tud plinski, z garancijo (pač original bravo). No, usaj tko so rekli. Js nism noben expert, amortizerji pa so zgledal k novi in so se svetil :-)

pa si meu podobne težave k js? men se tko sliši k da bi guma po blatniku praskala, če recimo zavijem levo pa tud občutek na volanu je tak k da hoče avto po svoje it..?

lp

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 08 Jan 2009 00:52 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice
Uporabniški avatar

Ma ni mi glih praskalo po blatniku, je pa šel avto malce po svoje (rahlo v levo). Zdej se tega ne skor ne opazi več (mogoče je še kej drugega zjebano, ne vem), ampak amortizerji so sedaj kul in avto se ful drži in požira luknje. Sedaj mam občutek, da js konotroliram avto :-)

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 08 Jan 2009 07:21 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Starost: 40
Kraj: ljubljana
pa si šel delat optiko po menjavi amortizerjev??

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 08 Jan 2009 12:13 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice
Uporabniški avatar

A ne to oni nardijo? Kok stane optika?

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 08 Jan 2009 15:24 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

Kakor jaz vem ne vsaj včasih niso!Optika je 35€ pojdi na AMZS za Bežigrad,ker dokler optike ne boš naredil se bo avto še vedno čudno obnašal in ga bo vleklo.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 08 Jan 2009 17:34 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice

ja res je moral bi optiko delat za vsako stvar že skor sm mislim da je to predrago. ko menjaš roko na podvozju,amortizer itd itd za vsak opitiko ki je 40eur,mislim da je to too much

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 08 Jan 2009 20:58 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

ja na žalost je to tko samo povej mi kolikokrat imaš poseg v podvozje??Če menjaš volanski končnik boš zamenjal oba ali samo tistega ki je zanič??OBA-ker drugi bo pa kmalu zanič!!Roke pa ne grejo enkrat letno prav tako ne amortizerji in 35€ ni drago ,drago bo potem ko ti bo avto ušel iz smeri in ga boš sesul ali pa v najbolj milem primeru ko ti bo požrlo gume pa bo 100€ zato ker je 35 € drago!!50 € bencina v rezervarju za 1-2tedna ni drago??Bremze 50€ niso drage?? Šoba 150 € ni drago (imaš 4 komade) ?? Avspuh 200 € ni drago?? Daj,daj nehi s takimi sajzastopim da je štdentska zaje..na ampak če ne gre pa prodaj kaj naj ti drugega rečem?Kajpa ko se ga za vikend nažrete pa potem čez 3 ure vse ven skozlate to tudi ni drago?? Ne ni ker je v sekret zbruhan denar. :amm:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 08 Jan 2009 21:50 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice

Čare napisal/-a:
ja na žalost je to tko samo povej mi kolikokrat imaš poseg v podvozje??Če menjaš volanski končnik boš zamenjal oba ali samo tistega ki je zanič??OBA-ker drugi bo pa kmalu zanič!!Roke pa ne grejo enkrat letno prav tako ne amortizerji in 35€ ni drago ,drago bo potem ko ti bo avto ušel iz smeri in ga boš sesul ali pa v najbolj milem primeru ko ti bo požrlo gume pa bo 100€ zato ker je 35 € drago!!50 € bencina v rezervarju za 1-2tedna ni drago??Bremze 50€ niso drage?? Šoba 150 € ni drago (imaš 4 komade) ?? Avspuh 200 € ni drago?? Daj,daj nehi s takimi sajzastopim da je štdentska zaje..na ampak če ne gre pa prodaj kaj naj ti drugega rečem?Kajpa ko se ga za vikend nažrete pa potem čez 3 ure vse ven skozlate to tudi ni drago?? Ne ni ker je v sekret zbruhan denar. :amm:

mislim tole pa res ni nek kredibilen komentar no. Fact je, da je optika draga in samo to sem napisal. Nikjer nisem izzval polemik, tako da ta komentar ni najbolj na mestu.
lp

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 28 Jan 2009 17:27 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice

Živjo!
Zanima me, če ima kdo izkušnje z "Monroe" amortizerji, ali so v redu, in če je cena za komplet ( vseh 4ih za fiat bravo L. 98 ) - 140eur (brez dela) ugodna??? :063.gif:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 28 Jan 2009 17:37 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom

Kraj: Ljubljana
101ka napisal/-a:
Živjo!
Zanima me, če ima kdo izkušnje z "Monroe" amortizerji, ali so v redu, in če je cena za komplet ( vseh 4ih za fiat bravo L. 98 ) - 140eur (brez dela) ugodna??? :063.gif:

mislm da je kar sprejemljiva cena. so pa vredu amortizerji, vsaj jst sm biu zadovoln.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 28 Jan 2009 20:08 
Odsoten
sam menja olje
sam menja olje
Uporabniški avatar

Starost: 41
ja jest sem jih tud meu na puntotu in sem biu zadovoljen

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 29 Jan 2009 20:12 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice

Še eno vprašanje... :)
Na bravotu (1.6 16v, L.98 ) pri desnem kolesu nastajajo rahli poki, so večzaporedni, še bolj povdarjeni pa so takrat, ko je avto hladen. Pok se sliši tudi takrat, ko zaviram oz. tik preden se avto ustavi. Na AMZSju so mi rekli, da so premniki in volanski končniki v redu, in da oni ne vidijo problema :freak: Sam predvidevam, da je amortizer. Je še kakšna možnost??? Morda vzglob, volanska letev??? :lookdown:

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 29 Jan 2009 20:51 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

zna bit luft v sprednjih zavornih čeljustih,lahko pa tudi ploščice skačejo.Probaj speljat naprej pa zabremzat in potem nazaj in spet zabremzat in če poči potem je nekaj na tem.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 29 Jan 2009 20:57 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice

...sam mi poka tud, ko zapeljem čez luknjo al pa ležeči policaj. Če je slaba cesta pa skor neprestano poka :neodločn: No, včasih pa sploh ne poka...

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 29 Jan 2009 21:03 
Odsoten
forum moj dom
forum moj dom
Uporabniški avatar

ja saj ploščica lahko skoz skače potem pa enkrat zapne in en cajt ne skače,lahko poka stabilizator,jaz pa sem pri sebi imel problem ker je mel amortizer( bat ) luft in je ropotalo pa nisem in nisem mogel najt poitem pa sem enkrat čist slučajno kolo zagrabil pa vidim luft v amortizerju.Poglej še če je polos zategnjena.

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 28 Feb 2009 15:02 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice

101ka napisal/-a:
Še eno vprašanje... :)
Na bravotu (1.6 16v, L.98 ) pri desnem kolesu nastajajo rahli poki, so večzaporedni, še bolj povdarjeni pa so takrat, ko je avto hladen. Pok se sliši tudi takrat, ko zaviram oz. tik preden se avto ustavi. Na AMZSju so mi rekli, da so premniki in volanski končniki v redu, in da oni ne vidijo problema :freak: Sam predvidevam, da je amortizer. Je še kakšna možnost??? Morda vzglob, volanska letev??? :lookdown:

isti problem imaš k js, če tko počas zavijam v ovinku levo ali desno se ful sliši da nekaj poka.. to je verjetno amortizer ne??

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 28 Feb 2009 19:31 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice

Pri meni je bil stabilizator - tista reč, ki veže roko in nekakšen šponar. Luft sem opazil šele, ko sem odstranil kolo. Zanimivo pa je, da na AMZSju tega ne opazijo, kljub precejšnjemu luftu :freak: Stvar pa stane okol 10eur. :) No, glede amortizerjev pa upam, da bojo še neki časa služili svojemu namenu...

Na vrh

Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 01 Mar 2009 16:18 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice

101ka napisal/-a:
Pri meni je bil stabilizator - tista reč, ki veže roko in nekakšen šponar. Luft sem opazil šele, ko sem odstranil kolo. Zanimivo pa je, da na AMZSju tega ne opazijo, kljub precejšnjemu luftu :freak: Stvar pa stane okol 10eur. :) No, glede amortizerjev pa upam, da bojo še neki časa služili svojemu namenu...

pa je možno, da zaradi stabilizatorja, močno poka in pa tudi po slabi cesti(luknje in podobono) komad držim volan, ker hoče kr po svoje it?? roke so bile menjane tko da zihr niso zanič. kaže to na amortizer?

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 96 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: