domov
  • Fiat Klub
  • Avtoservis Kavčič Marko
  • Kovinoplastika Kavs
  • A2R
  • Prekom d.o.o., obnovljeni deli podvozja
  • Avtotrade d.o.o., Vrhnika
  • Techno racing
  • Amortizer d.o.o.
  • WithCar
  • Orange Audio
  • Poliglob

Danes je 10 Dec 2019 00:22

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 91 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: air bag
OdgovorObjavljeno: 28 Sep 2013 12:46 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

pelji nazaj pa naj zrihtajo![/quote]

Ja pa sej glih v tem je poanta, da ne bi zaradi tistega vozil nazaj ker potem moram avto sestaviti skupaj pa tja peljati pa tam morajo razstaviti pa tisto pritrdijo in spet sestavljati nazaj. sej drugače bom pa do ponedeljka počakal in na uradni servis poklical

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 01 Nov 2013 18:30 
Odsoten
Metalik oranžna
Uporabniški avatar

Starost: 27
Kraj: Velenje
Slika

Kater ukrep uberem, lotanje žic skup brez konektorja, pucanje konektorja, emulator za OCS da nekdo skos gor sedi?

Slika

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 02 Nov 2013 15:37 
Odsoten
sam menja olje
sam menja olje
Uporabniški avatar

Starost: 62
Kraj: Celje
Olla

hvala za zole, poizkusim preko vikenda in bomo videli, upam, da uspe! Še enkrat hvala.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 20 Nov 2013 21:49 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Da se pokazem kaj sem jaz narediol glede OCS senzorja.
Slika
Kako zgleda ko odstraniš prevleko.
Slika
Po tem sem mrežo kar odrezal z olfa nožem.
Slika
z vezja sem odstranil plastiko, najbolje jo je stopit z spajkalnikom ali pa počasi z olfo. Pazit moraš kako jo odstranjuješ da se ne poškoduje vezje.
Slika
Slika
Uporabljeni upori vezava ter vrednosti so na prejšnji strani na posnetku z youtuba.
Slika
Tukaj sem pa že začel spajkati. Malo grdo ampak dela vseeno :)
Slika
Slika
Tako pa zgleda končana zadeva.
Slika
po tem sem vse skupaj zalil z vročo plastiko in spravil nazaj v sedež.
če so kaka vprašanja glede tega mi lahko pišete na zs
l.p.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 09 Apr 2014 15:31 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Sem nov na forumu in vas vse lepo pozdravljam! Še preden sem se registriral, sem bil deležen vaše pomoči preko vaše facebook strani. Super ste!!!

Javim se na to temo, ker imam tudi sam težavo z airbag lučko in piskanje prenašam že 12 let, skratka od kar sem avto kupil... Avto je letnik 2002, Stilo 1.9JTD Dynamic, 242.000 km. Dvakrat so odpravili težavo v garancijskem roku, nato pa prepuščen samemu sebi ... :(

Včeraj sem bil na tehničnemu in me zaradi tega niso spustili skozi. Avto je sicer v odličnem stanju in sem zelo ponosen nanj, ker mi zelo dobro služi in sem imel zelo malo težav z njim.

Tako da sedaj moram do ponedeljka zadevo rešiti, čene bom moral ponovno plačati tehnični in trenutno je zame 35 eur veliko. Če ne drugo, sem sedaj ugotovil, da se da to težavo končno rešiti z neko razumno ceno. Leta 2005 sem od Fiat serviserja dobil ponudbo od katere me je glava bolela ... pa še vedel sem, da rešitev bo začasna.

Je kdo iz Ljubljane ali okolice, ki ima morda ta emulator ki se enostavno priklopi s konektorjem ali ki lahko to zadevo naredi po neki razumni ceni?

Na odgovor glede cene in kdaj je fraj od _LeoN_ še čakam. Vendar on kolikor vidim je iz Lenarta, kar je precej daleč. Tako da bi raje zadevo rešil v Ljubljani ali vsaj kje bližje če je možno. V petek zvečer moram biti v Žički Kartuziji, kjer bom vse do nedelje pozno zvečer fotkal dogodek, tako da tekom vikenda žal ne morem.

V skrajnem primeru če ima kdo ta emulator ki se kar priklopi, bi bil pripravljen tudi plačat nekaj, če mi ga posodi samo za tehnični.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 09 Apr 2014 15:36 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Ker zdaj vidim da sem se preveč razpisal v prejšnjem postu, tukaj ponovno navajam bistvo:

Je kdo iz Ljubljane ali okolice (načeloma tudi do Celja), ki ima morda ta emulator ki se enostavno priklopi s konektorjem ali ki lahko to zadevo naredi po neki razumni ceni?

V skrajnem primeru če ima kdo ta emulator ki se kar priklopi in ga ne prodaja, bi bil pripravljen tudi plačat nekaj, če mi ga posodi samo za tehnični.

V petek zvečer moram biti v Žički Kartuziji, kjer bom vse do nedelje pozno zvečer fotkal dogodek, tako da tekom vikenda žal nisem dosegljiv.

Please, please, please, help! :039.gif:

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 09 Apr 2014 19:01 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Kraj: Kranj
Dej žarnco vn pa je

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 19 Avg 2014 22:42 
Odsoten
je nov in nič kriv
je nov in nič kriv

Živjo, mene pa zanima kaj moraš odstranit na sovoznikovem sedežu da prideš do senzorja?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 11 Sep 2014 14:26 
Odsoten
sam menja olje
sam menja olje
Uporabniški avatar

Starost: 25
Kraj: Krško
Zaradi prižgane lučke za airbag sva včeraj s kolegom priklopla na tester ker sam nimam vag kabla... bilo je okol 10 napak ker sem že mel probleme z sovoznikovim sedežem... tisto sem odpravil...
ni se dalo zbrisati napake 21 curtain airbag squib (driver).... je to spirala ali kej drugega... ker sama spirala po sebi ima samo neko dolgo sploščeno žico oz 4 so notri... kot papir širok 10mm ter dolgo več kot meter... tako da nevem kaj bi lahko bilo v njej narobe da bi javila napako ?

Na vrh
 Profil Facebook  

OdgovorObjavljeno: 12 Sep 2014 21:24 
Odsoten
sam menja olje
sam menja olje
Uporabniški avatar

Starost: 25
Kraj: Krško
sem zrihtal :) razrahlan konektor zadaj pri amortizerju, voznikova stran... tak da je 3 mesečno piskanje za airbag za nekaj čaka utihnilo :D

Na vrh
 Profil Facebook  

OdgovorObjavljeno: 19 Avg 2019 12:10 
Odsoten
sam menja žarnice
sam menja žarnice
Uporabniški avatar

Kraj: Obala
uppss - napačen podforum :zeko:

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 91 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu

Išči za:
Pojdi na: